FLxER - PERFORMING VIDEO NETWORK AND SOFTWARE



Wydarzenia [368 / 368]

Shiny Toys Festival 2017
Saturday 02 December 2017
  • Obejrzeń: 820
  • Ringlokschuppen Ruhr
    Mülheim an der Ruhr Germany

GENERATE!°
Friday 20 October 2017
  • Obejrzeń: 250
  • Shedhalle / Schlachthaus
    Tübingen Germany

Extended deadline! Biennial of Digital Art 2018
Sunday 01 October 2017
  • Obejrzeń: 142
  • OI Futuro
    Rio de Janeiro Brazil


Open Call! Biennial of Digital Art 2018
Sunday 17 September 2017
  • Obejrzeń: 214
  • OI Futuro
    Rio de Janeiro Brazil

Live Cinema Festival 2017
Tuesday 01 August Sunday 24 September 2017
  • Obejrzeń: 652
  • MACRO Via Nizza
    Rome Italy

All Claims USA, Inc.
Thursday 27 July 2017
  • Obejrzeń: 520
  • Florida
    Boca Raton United States


PressStart
Friday 07 July 2017
  • Obejrzeń: 476
  • France
    Cannes France

Movers
Monday 26 June 2017
  • Obejrzeń: 384
  • USA
    ozone park United States

LPM 2017 Amsterdam
Thursday 18 Sunday 21 May 2017
  • Obejrzeń: 3148
  • Radion
    Amsterdam Netherlands


AfterGlow
Thursday 04 May 2017
  • Obejrzeń: 551
  • Dubai AL Quoz
    Dubai United Arab Emirates

Desert Dreams
Friday 28 April 2017
  • Obejrzeń: 467
  • Dubai Desert
    Dubai United Arab Emirates

White Noise
Friday 21 April 2017
  • Obejrzeń: 448
  • Casa Latina - Ibis Al Barsha - Dubai - UAE
    Dubai United Arab Emirates


Bassworx Session April V.2
Thursday 20 April 2017
  • Obejrzeń: 495
  • Casa Latina - Ibis Al Barsha - Dubai - UAE
    Dubai United Arab Emirates

Mix Tree Jam Session
Saturday 15 April 2017
  • Obejrzeń: 253
  • OT301
    Amsterdam Netherlands

Bassworx Session April V.1
Thursday 06 April 2017
  • Obejrzeń: 370
  • Casa Latina - Ibis Al Barsha - Dubai - UAE
    Dubai United Arab Emirates


Granular Academy Ableton User groups
Saturday 25 March 2017
  • Obejrzeń: 402
  • Redbull Free Zone
    Dubai United Arab Emirates

Bassworx Session March
Thursday 16 March 2017
  • Obejrzeń: 375
  • Casa Latina - Ibis Al Barsha - Dubai - UAE
    Dubai United Arab Emirates

Lab. 7 art contest
Sunday 05 March 2017
  • Obejrzeń: 1305
  • Imagoars Gallery
    Venice Italy



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Następny | Ostatni ( 1-18 z 368 )

Najbardziej produktywni

LPM TEAM
    • Italy Avellino, Bologna, Bologna/Roma, Boville, Como, Napoli, Pisa, Reggio Emilia, Roma, Rome, Salerno, roma
    • Vietnam Saigon
    • Germany Berlin, Heidelberg
    • Netherlands Amsterdam, Eindhoven
    • United Kingdom Brighton
    • Hungary Budapest


FLxER.NET
FLxER.net | projekt Flyer communication
info@flxer.net // P.IVA: 06589171005